Villagio Verde Mare
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Aktiviteter Fiske Cykling Vandring |
| Barnvänligt Lekplats för barn | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Villagio Verde Mare Caraguatatuba med 1 sovrum, som ligger 2 km från Praia da Cocanha, erbjuder gästerna vandring, cykling och fiske.
Praia de Massaguacu ligger 200 m från den här villan, medan Bravas strand ligger cirka 15 minuters bilfärd bort.
Badrumsfaciliteterna i den här villan inkluderar också en separat toalett och en dusch.
Boendet har ett komplett kök försett med kylskåp och köksredskap. Restaurangen Balaio Caiçara, som serverar medelhavsrätter, är belägen mindre än 500 meter bort.
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional92 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vandring
- Cykling
- Fiske
- Utomhusbad
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Sittgrupp
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- CD-spelare
- Bordsspel
- Lekplats för barn
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i den strandnära villan Villagio Verde Mare?
Ja, den strandnära villan Villagio Verde Mare erbjuder WiFi. - ❓
Hur mycket kostar det att boka villan Villagio Verde Mare?
Det genomsnittliga priset för en natt i villan Villagio Verde Mare är 43$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Erbjuder den strandnära villan Villagio Verde Mare ett kök?
Den strandnära villan Villagio Verde Mare har ett komplett kök med kylskåp och köksredskap. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till villan Villagio Verde Mare?
Ja, husdjur är tillåtna på villan Villagio Verde Mare. - ❓
Finns det en strand nära semesterbostaden?
Semesterbostaden erbjuder närhet till Praia de Massaguacu som ligger cirka 5 minuters promenad bort. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i den strandnära villan Villagio Verde Mare?
Gästerna i den strandnära villan Villagio Verde Mare kan enkelt nå Praia da Cocanha och Bravas strand, som ligger 2 km från boendet respektive 5 km bort.